Kadıköy Guide

Yılbaşında İzlenecek En İyi 10 Film

 Haberler
  • Karşınızdaki kişide oluşturduğunuz imajı yönetmek profesyonellik gerektirir. Kişisel imajınızı yönetmek; Günümüzde yoğun iş ve hayatın temposu kendine has kuralları ve anlayışları da beraberinde getiririyor. Gün geçtikçe yönetmeniz gereken alanlar da çeşitleniyor. Geçmişte lise mezunu olmak bazı konularda...
  • Kültür Sanat Evi Kayıtları Başladı… Yeditepe Kültür Sanat Evi 2017-2018 kayıtlar dönemini başlatıyor, sizler de çocuklarınıza kültür ve sanat ile dolu bir sene sunmaya hazırlanın! 7-10 yaş ve 10-14 yaş grupları için bu yıl Yaratıcı...
  • Antik Mısır Sanatı “Bir uygarlığa kalıcılık sağlayan yegâne etkinlik sanattır.” Mısır Bilimi üzerine yaptığı çalışmalar ve yazdığı kitap ile tanınan üyemiz Perihan Sadıkoğlu ile Ejiptoloji (Mısır Bilimi) üzerine konuştuk. Perihan Hanım sizi kısaca...
  • Korku evi : Kadıköy ‘de Maceralı korku Macera arayanlar buraya gelsin Kadıköy’ün korkulu rüyası korku evi diye bilinen yerlere gitmeği hiç düşündünüz mü? Eğer macera ve eğlence peşindeyseniz mutlaka bir kere denemenizi tavsiye ederiz. Gerçek bir hikayeden...
  • Dem Karaköy : sağlığımızın kaynağı çay Dem Karaköy   Çayı sevenlere sesleniyoruz bu yazımızda özellikle bitki çayların meraklısıysanız bu gelecek satırları okumanızdan yanayız. Bir mekan düşünün ki sizlere birbirinden farklı hiç duymadığınız görmediğiniz çay çeşitlerini sunuyor....

Yılbaşında İzlenecek En İyi 10 Film

Yılbaşında İzlenecek En İyi 10 Film

Yeni yıl yaklaşıyor. Yılbaşına az bir zaman kaldı. Bu özel geceyi kimimiz ailesiyle birlikte evde geçirecek, kimimiz ise dostlarıyla eğlenerek ‘Hoşgeldin 2016!’ diyecek. Yeni yılı kimimiz dışarıda karşılamak isteriz, kimimiz ise evinde konforlu bir şekilde… Yeni yıl vesilesiyle ışıl ışıl parlayan mekanlarda, caddelerde sevinçli bir telaş havası yaşamak yerine evinde sakin ama daha keyifli bir gece geçirmeyi tercih edenler… İşte, size yılbaşında ailenizle birlikte izleyebileceğiniz keyifli yeni yıl temalı filmlerden bazıları.

Bu özel akşamı, evde film izleyerek geçirmeyi planlıyorsanız sizin için hazırladığımız film önerilerine mutlaka bir göz atın.

1. Jingle All the Way (Babam Söz Verdi)

Yılbaşında İzlenecek En İyi 10 Film Jingle All the Way

Herkesinde peşinde olduğu ve oğlunun da yılbaşı hediyesi olarak istediği Turbo-Man isimli oyuncağı bulmak için, mücadele veren ve kendini komik maceraların içinde bulan Arnold Schwarzenegger’in başrolünü oynadığı film, yılbaşı temalı filmlerin önde gelenlerindendir.

2. Gremlins (Gremlinler)

Yılbaşında İzlenecek En İyi 10 Film gremlins

Yeni yılda oğluna hediye alan baba, oğlu ile paketi açtığında sevimli ve farklı bir canlıyla karşılaşır. Bu canlı Gremlin’dir. Ancak bu Gremlin sevimli olduğu kadar, suya karşı duyarlı bir yaratıktır. Her ıslandığında kötü pek çok kopyasının oluşmasını sağlar. Yılbaşında insanlarla ve Gremlinler arasında geçen macerayı anlatan bir film.

3. Home Alone (Evde Tek Başına) 

Yılbaşında İzlenecek En İyi 10 Film Home Alone

Yılbaşı tatiline çıkan ailenin haylaz oğlunu evde unutmasını ve çocuğun evde tek başına geçirdiği keyifli günlerinin yanı sıra evi soymak isteyen iki hırsızla yaşadığı komik maceraları anlatan bir film.

4. How The Grinch Stole Cristmas (Grinç)

Yılbaşında İzlenecek En İyi 10 Film How The Grinch Stole Cristmas

Diğer Whoville Kasabası’ndakiler gibi yeni yıl için yapılan hazırlıklardan hoşnut olmayan Grinç, insanların yeni yıl mutluluğuna anlam veremez. Hatta daha ileri giderek Noel’lerini kabusa çevirmek için yaşadığı mağaradan çıkıp korkunç yüzünü göstermesi ile başlayan macerayı anlatan bir film.

5. The Polar Express (Kutup Ekspresi)

Yılbaşında İzlenecek En İyi 10 Film The Polar Express

Noel Baba’yı görme umuduyla yatağında bekleyen çocuğun Noel Baba’nın kızağı ile değil; koca bir trenle yani Kutup Ekspres’i ile kendi gibi diğer küçük çocuklarla birlikte yaptığı maceralı bir yolculuğu anlatan film.

6. A Charlie Brown Christmas

Yılbaşında İzlenecek En İyi 10 Film A Charlie Brown Christmas

Snoopy’nin unutulmaz kahramanı Charlie Brown filmidir. Karakter, yeni yıla az zaman kalmasına rağmen hiç mutlu değildir. Ancak arkadaşları sayesinde mutsuzluklardan kurtulur ve yeni yıla keyifli bir şekilde sevdikleri ile girer.

7. The Nightmare Before Christmas (Noel Gecesi Kabusu)

Yılbaşında İzlenecek En İyi 10 Film The Nightmare Before Christmas1

Halloweentown’ı yöneten Kral Jack Skellington, bir gün Christmastown’ı ziyaret eder. Burada gördüklerinden çok etkilenir. Kendi şehrini buraya benzetmeye çalışır. Bununla da yetinmeyerek Santa’yı kaçırıp yerine geçer ve çocuklara farklı hediyeler vermeye başlar.

8.Milyarder

Yılbaşında İzlenecek En İyi 10 Film Milyarder

Yerli film klasiklerinden Milyarder, Mesudiye’de Devlet Demiryolları’nda memur olarak çalışan Mesut’un aldığı yılbaşı bileti ve çekiliş sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte aile içinde ve çevresinde gerçekleşen ilginç olayları konu eden bir filmdir.

9. Noel (Yeni Yıl)

Yılbaşında İzlenecek En İyi 10 Film noel1

Hayattan bezmiş, bir mucize arayan beş New Yorklunun, Noel arifesinde kesişen yollarını ve Noel’in büyüsüyle hareketlenen yaşamlarını anlatan bir film.

10. The Holiday (Tatil)

Yılbaşında İzlenecek En İyi 10 Film The Holiday

Birbirlerinden çok uzakta yaşadıkları halde duygusal açıdan aynı konumda olan iki kadının, Noel tatilinde şehirden uzaklaşmak istemesiyle başlayan tuhaf aşk macerasını anlatan bir film. Her iki kadında Noel öncesi sevgililerinden ayrılır. Yeni yılı yaşadıkları yerden uzakta geçirmek isterler. Evlerini birbirlerini tanımadan, geçici bir süreliğine karşılıklı olarak kiraya verirler ve hiç ummadıkları aşk, aslında onları gittikleri yerde beklemektedir.

 

Benzer İçerikler

Bizi Takip Edin

Design Float Email Facebook Instagram YouTube

Kategoriler

Şehir Rehberi