Kadıköy Guide

UltraSkin ile güzellik sırları

 Haberler
  • Karşınızdaki kişide oluşturduğunuz imajı yönetmek profesyonellik gerektirir. Kişisel imajınızı yönetmek; Günümüzde yoğun iş ve hayatın temposu kendine has kuralları ve anlayışları da beraberinde getiririyor. Gün geçtikçe yönetmeniz gereken alanlar da çeşitleniyor. Geçmişte lise mezunu olmak bazı konularda...
  • Kültür Sanat Evi Kayıtları Başladı… Yeditepe Kültür Sanat Evi 2017-2018 kayıtlar dönemini başlatıyor, sizler de çocuklarınıza kültür ve sanat ile dolu bir sene sunmaya hazırlanın! 7-10 yaş ve 10-14 yaş grupları için bu yıl Yaratıcı...
  • Antik Mısır Sanatı “Bir uygarlığa kalıcılık sağlayan yegâne etkinlik sanattır.” Mısır Bilimi üzerine yaptığı çalışmalar ve yazdığı kitap ile tanınan üyemiz Perihan Sadıkoğlu ile Ejiptoloji (Mısır Bilimi) üzerine konuştuk. Perihan Hanım sizi kısaca...
  • Korku evi : Kadıköy ‘de Maceralı korku Macera arayanlar buraya gelsin Kadıköy’ün korkulu rüyası korku evi diye bilinen yerlere gitmeği hiç düşündünüz mü? Eğer macera ve eğlence peşindeyseniz mutlaka bir kere denemenizi tavsiye ederiz. Gerçek bir hikayeden...
  • Dem Karaköy : sağlığımızın kaynağı çay Dem Karaköy   Çayı sevenlere sesleniyoruz bu yazımızda özellikle bitki çayların meraklısıysanız bu gelecek satırları okumanızdan yanayız. Bir mekan düşünün ki sizlere birbirinden farklı hiç duymadığınız görmediğiniz çay çeşitlerini sunuyor....

UltraSkin ile güzellik sırları

UltraSkin ile güzellik sırları

 

UltraSkin’de tek seansta ameliyatsız yüz ve boyun germe

Cildinizin daha genç bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. İşlem için sadece 30 dakika yeterlidir. Cildin alt katmanlarındaki taşıyıcı dokulara odaklanmış ses dalgaları (ultrason ) kollagen üretimini harekete geçirir.Sıkılaşma toparlanma sağlayan bir yöntemdir.

Cildin 4,5 mm altını etkiler.Derin deride bulunan SMAS katmanına etki ederek cildi etkili bir biçimde sıkılaştırır. Bu yeni yöntemle sarkmalara ve kırışıklıklara iyi gelmektedir.

Fokuslu ultrason ile ağrı, sızı olmadan gençleşmek mümkün. Yaşınızı geriye götürüyoruz…
Daha genç bir görünüme kavuşmak için tıp bizi her gün yeni bir yöntemle tanıştırıyor. Ancak çağımız insanı artık az zaman ayırdığı ama etkin ve sonrasında sosyal hayatına hemen dönebileceği ve uygulama sırasında ağrı sızı olmayan konforlu uygulamaları tercih ediyor. Fokuslu ultrason yöntemi ile yaşınızı geriye götürüyoruz.

Fokuslu ultrason ile cilt gençleştirme teknolojisi cildin alt katmanlarındaki taşıyıcı dokularda odaklanmış ses dalgaları kullanılarak kollajen üretiminin harekete geçirilmesi ile ciltte sıkılaşma ve toparlanma sağlayan bir tıbbi uygulamadır.

fokuslu ultrason ataşehir guide gönül ateşsaçan 1

Fokuslu ultrason ile cilt gençleştirmenin sağladığı avantajlar nelerdir?

Fokuslu ultrason ile cilt gençleştirme ses dalgaları kullanılarak cildin alt katmanlarındaki kollajen üretiminin tetiklenmesi ile ciltte sıkılaşma ve lifting deneilen toparlayıcı tki sağyana bir tedavi yöntemidir.

Fokuslu ultrason ile cilt gençleştirme ile cilt elastikiyetinin kaybına bağlı olarak oluşan sarkma ve kaş, alın, yanak, ağız kenarı, yüz konturu, çene hattı ve gıdı bölgesi ile göz çevresinde kırışıklıklarında cerrahi bir işlem olmadan düzelme ve gençleşme sağlanmaktadır.

Yapılan tedavide, ısı enerjisi oluşturan ses dalgaları istenen doku derinliğine odaklanmakta ve cildin üst tabakasına zarar vermeden deri altındaki bağ dokusunda kollajen üretimini artıran küçük ısı hasarları oluşturulmaktadır.

Kaş kaldırma

Yüz sarkma fokuslu ultrason ile cilt gençleştirme nasıl uygulanır?

Bu işlem sırasında cilt yüzeyi uygulamadan etkilenmez. Cilt altında taşıyıcı bağ dokusunun bulunduğu derinliğe ulaşan enerji sayesinde dokuda yeni kollajen yapımı uyarılarak güçlü bir sıkılaşma etkisi meydana gelir ve zaman içinde ameliyatsız yüz germe etkisi elde edilir.

Fokuslu ultrason ile cilt gençleştirme hangi bölgelere uygulanır?

Fokuslu ultrason ile yüz gençleştirme, yüz cildi ve yüz ovalitesinde kaybı olan çene çizgisinde sarkmaları olan hastalarda yanaklara, gıdı bölgesindeki sarkmayı düzeltmek amacıyla boyuna, kaş kaldırmak amacıyla kaş-alın bölgesine, göz dış ve alt kısmındaki kırışıklıkları azaltmak amacı ile göz çevresine, dekolte bölgesindeki kırışıklıkları düzeltmek amacıyla dekolteye uygulanmaktadır.

fokuslu ultrason ataşehir guide gönül ateşsaçan 2

Fokuslu ultrason ile cilt gençleştirme işlemi ne kadar zaman alır?

Fokuslu ultrason ile cilt gençleştirme süresi uygulama yapılan bölgeye göre 30-60 dakika arasında değişmekte olup, tüm yüz ve boyuna yapılan uygulama 1 saat kadar sürmektedir. Fokuslu ultrason ile cilt gençleştirme ile istenen sonuca ulaşmak için 1-3 seans uygundur. Tek seans genelde yeterlidir. Etkisi 1-3 yıl devam eder

Uygulama ağrılı mıdır?

Uygulama sırasında hastalar hissettikleri acıyı genelde iğne batması ya da çok elektriklenme olarak tanımlamaktadır. Bölgesel anestezi veya sedasyona ihtiyaç kalmamaktadır.

Uygulama sonrasında günlük yaşantıya hemen dönülebilir mi?

Uygulamanın ardından kişi günlük aktivitelerine hemen dönebilir. Fokuslu ultrason ile cilt gençleştirme sonrasında herhangi bir görüntü bozukluğu oluşmazken, daha toplarlanmış ve daha canlı bir cilt ile hasta günlük yaşamına geri döner.

Fokuslu ultrason ile cilt gençleştirme güvenli bir yöntem midir?

Fokuslu ultrason enerjisi tıpta 50 yıldan aşkın süredir güvenle (gebelerde dahi) kullanılmaktadır.

Fokuslu ultrason ile cilt gençleştirmenin sonuçları ne zaman ortaya çıkar?

Uygulama sonrası ilk andan itibaren başlayan etki her geçen gün daha belirginleşir, bir ay sonra etkiler görünür hale gelir, 3 ayın sonunda istenen sonuç gözlenmeye başlar. Tam sonuç alınması ise 6 ayı bulabilir. Fokuslu ultrason ile cilt gençleştirme ciltte kollajen üretimini uyardığı için sonuçlar uzun süreli kalıcı olmaktadır.

gönül ateşsaçan ataşehir guide

Adres: Halk Sokak . Golden Plaza No 35 F Blok Daire 8 . Kozyatağı, 34734

Tel: (0216) 385 1037

Web: www.gonulatessacan.com


Benzer İçerikler

Bizi Takip Edin

Design Float Email Facebook Instagram YouTube

Kategoriler

Şehir Rehberi