Kadıköy Guide

B-fit Ataşehir

 Haberler
  • Karşınızdaki kişide oluşturduğunuz imajı yönetmek profesyonellik gerektirir. Kişisel imajınızı yönetmek; Günümüzde yoğun iş ve hayatın temposu kendine has kuralları ve anlayışları da beraberinde getiririyor. Gün geçtikçe yönetmeniz gereken alanlar da çeşitleniyor. Geçmişte lise mezunu olmak bazı konularda...
  • Kültür Sanat Evi Kayıtları Başladı… Yeditepe Kültür Sanat Evi 2017-2018 kayıtlar dönemini başlatıyor, sizler de çocuklarınıza kültür ve sanat ile dolu bir sene sunmaya hazırlanın! 7-10 yaş ve 10-14 yaş grupları için bu yıl Yaratıcı...
  • Antik Mısır Sanatı “Bir uygarlığa kalıcılık sağlayan yegâne etkinlik sanattır.” Mısır Bilimi üzerine yaptığı çalışmalar ve yazdığı kitap ile tanınan üyemiz Perihan Sadıkoğlu ile Ejiptoloji (Mısır Bilimi) üzerine konuştuk. Perihan Hanım sizi kısaca...
  • Korku evi : Kadıköy ‘de Maceralı korku Macera arayanlar buraya gelsin Kadıköy’ün korkulu rüyası korku evi diye bilinen yerlere gitmeği hiç düşündünüz mü? Eğer macera ve eğlence peşindeyseniz mutlaka bir kere denemenizi tavsiye ederiz. Gerçek bir hikayeden...
  • Dem Karaköy : sağlığımızın kaynağı çay Dem Karaköy   Çayı sevenlere sesleniyoruz bu yazımızda özellikle bitki çayların meraklısıysanız bu gelecek satırları okumanızdan yanayız. Bir mekan düşünün ki sizlere birbirinden farklı hiç duymadığınız görmediğiniz çay çeşitlerini sunuyor....

B-fit Ataşehir

B-fit Ataşehir

B-fit Ataşehir Kamelya ailesi olarak sağlığın öneminin ve kadının gücünün farkındayız. Deneyimli ekibimizle, üyelerimiz için sağlıklı yaşam için gerekli olan tüm öğeleri bünyemizde topladık; B-fit salonumuzda spora çok yatkın olmayanları bile doğru ve etkili bir egzersize yönlendiriyoruz. Bu çalışma hem formda kalmanızı hem de kardiyovasküler sisteminizi geliştirerek sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar.

Aylık olarak yaptığımız düzenli ölçüm takipleri ile artış ve azalış istediğimiz parametreleri, alanında uzman eğitmenlerimiz üyelerimizle paylaşıyor ve programlarımızı bunları göz önünde bulundurarak kişiye özel yenileyerek düzenliyoruz. Başarılı sonuç elde etmenin birçok unsuru olduğunu ancak bunların en başında düzenli egzersizin geldiğini tekrarlıyoruz. Bu nedenle üye takip sistemimiz ile 3 gün gelmeyen her üyemizi arayarak devamlılığını sağlıyoruz. Tüm dünyada uygulanan bu sistemle, vücudun her noktasının ihtiyacı olan günlük sporun 30 dakikada sağlayabileceği kanıtlanmıştır. 30 dakikalık egzersiz programlarıarasında en çok kalori yakan program istasyon çalışmalarıdır. Hızlı sonuç verir; minimum zamanda maksimum sonuçalmanızı sağlar. Tüm kadınlar kendisine 30 dakika ayırmayı hakedecek kadar değerlidir.

ATAŞEHİR GUİDE B-FİT 4

Sağlıklı yaşamak, zinde kalmak, kilo kaybetmek (yağ oranını düşürmek) ve metabolizmayı hızlandırmak için haftada minimum üç gün egzersiz yapılmasını önermekteyiz. B-fit sisteminde 30 dakikalık egzersiz programı; özellikle, zaman darlığından şikayet eden milyonlarca kadın için zamansızlık mazeretini ortadan kaldırır. Eğer isterseniz, bu 30 dakikanın yanı sıra salonumuzda düzenlenen başka fiziksel etkinliklere dahil olarak hayatınızı zenginleştirebilirsiniz. B-fit, size, fiziksel sağlığa kavuşmanın yanında, sosyalleşmek için de gerekli tüm alt yapıyı sunar.

Araştırmalara göre aynı tip sporu, aynı sürede ve aynı kuvvet seviyesinde yapan bir kişinin vücudu, bir süre sonra bu tempoya alışır. Vücudun egzersizlere alışması, beklenen faydayıdüşürür. Bu yüzden B-fit’te değişik kuvvet seviyelerinde spor yapma imkanı bularak, her seferinde farklı bir 30 dakika yaşamanız mümkün olacaktır. Fit kalmanın en önemli anahtarlarından biri, kendinizi ve performansınızı zorlamaya müsait spor etkinliklerinde bulunmanızdır.

ATAŞEHİR GUİDE B-FİT 3

• “Ben spor yapmaktan hoşlanmıyorum” diyorsanız,

• Sadece kadınlar için olan bir spor merkezi bulamıyorsanız,

• Kilonuzdan memnun değilseniz,

• Vaktiniz kısıtlıysa,

• Bütçenizin spor yapmaya uygun olmadığını,

• Vücudunuzun bazıbölgelerinde fazlalık olduğunu,

• Spor yapmak için yaşlıolduğunuzu,

• Sporun sizi çok kaslıgöstereceğini düşünüyorsanız,

• Zaman zaman kendinizi mutsuz ya da depresif,

• Kendinizi sağlıksız ya da şişman hissediyorsanız,

• Tek başınıza spor yapmaktan hoşlanmıyorsanız

• Spor aletleri gözünüzükorkutuyorsa; kendiniz için haftada 3 gün sadece 30 dakika ayırın ve B-fit Ataşehir Kamelya’ya gelin.

B-FİT

Grup egzersizlerle eğlenceli ve keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak stüdyo derslerimiz arasında pilates, zumba ve çocukların enerjilerine uygun hip hop derslerimiz de bulunmaktadır. Bedenin bu kadar hareketine ek olarak ruhunuzun da beslenmesi, içsel dengenin kurulması için yoga, zayıflamak için yoga ve nefes terapi seanslarımızı mutlaka denemelisiniz. Salonumuzda nefes terapisini, hem birebir hem de grup ile alma imkanınız mevcut.

Geçen yıl anne adaylarımızın sağlıklı bir şekilde bu süreci geçirebilmeleri için hamileler için pilates ve yoga sınıfları açtık, bu yıl da hamile üye adaylarımızı derslerimize bekliyoruz.

Spor sonrası bedeninizi rahatlatmanız için ya da selülitlerinize savaşmanız için sizi bekleyen süprizlerimiz de var. Eğer toplu saatlere uyamıyorum, yoğun çalışıyorum, vaktim yok diyorsanız, sizin istediğiniz saate özel birebir çalışacağınız Kişisel Antrenör (Personal Training), birebir eğitmen ile çalışacağınız reformer (aletli pilates) ya da bir arkadaşınız ile birlikte yine eğitmen eşliğinde yapacacağınız düet reformer imkanlarından yararlanabilirsiniz.

B-fit’te bahanelere yer yok. Kilo vermek yaptığınız spora rağmen zorlaştıysa, yediklerinize dikkat etmenize rağmen kilo veremiyorsanız ya da verdiğiniz kiloyu koruyamayıp geri alıyorsanız uzman diyetisyenimiz sizi bekliyor. Bedeninizin gıdalara tepkilerini gıda intoleranstesti ile ölçümledikten sonra hedeflerinize hızlıve kalıcı bir şekilde ulaşmaya başlayacaksınız.

ATAŞEHİR GUİDE B-FİT 2

Sağlıklı yaşam” ruh, beden ve zihin dengesinin varlığı anlamına gelmektedir. Ancak bu denge kurulduğunda yaşamımızda her anlamda “SAĞLIK” olduğunu düşünebiliriz. Ruh, beden ve zihin biz insanoğlunu oluşturan muhteşem üçlüdür. Huzurlu güzel bir hayat için üçünün dengede olmasıgerekiyor. Ayrıca, duygusal açlığınızı frenleyemiyorsanız, açolmadığınız halde kendinizi tutamıyorsanız, bazı konularda hayatın sizi köşeye sıkıştırdığını hissediyorsanız ? Mesela aynıtip travmatik olaylar belli/belli olmayan periyotlarda tekrar ediyorsa; iş ya da özel yaşamınızda dönüp dönüp aynı sıkıntıları yaşıyorsanız üst bilinciniz ile farkında bile olmadığınız bilinçaltınızda oluşmuşkayıtların çektiği bi yaşamı yaşıyorsunuz demektir. Yapmanız gerekenleri hep erteliyorsanız, kurtulmak istediğiniz bağımlılıklarınız varsa, duygusal anlamda sürekli olumsuz hissediyorsanız bir bilinçaltı arınması ile başlayan Kuantum Yaşam Koçluğu hayatınızıyeniden yapılandırmanıza azami destek olacaktır. Bu süreçte özellikle bilinçaltı arınması için EFT (Emotional Freedom Technics), NLP (Neuro Linguistic Programming), Access Bars, KuantumHipnozu, kişiye özel Subliminal dinleti oluşturulması gibi teknikler kullanılmaktadır.

Sizi Ataşehir’in merkezine çok yakın olan Kamelya Çarşıdaki B-fit’e bekliyoruz. Gelin tanışalım, deneme seansınız için gün belirleyelim, ücretsiz vücut analizinizi yapalım ve sağlıklı yaşam için ne yapabiliriz birlikte bakalım.

Didem Aksoy Kaküllü

Yaşam (Kuantum/Klasik) Koçu EFT Terapisti

B-fit Ataşehir Kamelya: Atatürk Mah. Meriç Cad. Kamelya Çarşı, No:18/24 Ataşehir / İstanbul

Tel: 0216 455 80 68

Gsm: 0532 126 24 55

E-posta: atasehirkamelya@b-fit.com.tr

 

Benzer İçerikler

0 Comments

Henüz Yorum Yapılmamış!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Bizi Takip Edin

Design Float Email Facebook Instagram YouTube

Kategoriler

Şehir Rehberi