Kadıköy Guide

Anadolu Yakası’nda En İyi İşkembe Çorbası Nerede İçilir?

 Haberler
  • Karşınızdaki kişide oluşturduğunuz imajı yönetmek profesyonellik gerektirir. Kişisel imajınızı yönetmek; Günümüzde yoğun iş ve hayatın temposu kendine has kuralları ve anlayışları da beraberinde getiririyor. Gün geçtikçe yönetmeniz gereken alanlar da çeşitleniyor. Geçmişte lise mezunu olmak bazı konularda...
  • Kültür Sanat Evi Kayıtları Başladı… Yeditepe Kültür Sanat Evi 2017-2018 kayıtlar dönemini başlatıyor, sizler de çocuklarınıza kültür ve sanat ile dolu bir sene sunmaya hazırlanın! 7-10 yaş ve 10-14 yaş grupları için bu yıl Yaratıcı...
  • Antik Mısır Sanatı “Bir uygarlığa kalıcılık sağlayan yegâne etkinlik sanattır.” Mısır Bilimi üzerine yaptığı çalışmalar ve yazdığı kitap ile tanınan üyemiz Perihan Sadıkoğlu ile Ejiptoloji (Mısır Bilimi) üzerine konuştuk. Perihan Hanım sizi kısaca...
  • Korku evi : Kadıköy ‘de Maceralı korku Macera arayanlar buraya gelsin Kadıköy’ün korkulu rüyası korku evi diye bilinen yerlere gitmeği hiç düşündünüz mü? Eğer macera ve eğlence peşindeyseniz mutlaka bir kere denemenizi tavsiye ederiz. Gerçek bir hikayeden...
  • Dem Karaköy : sağlığımızın kaynağı çay Dem Karaköy   Çayı sevenlere sesleniyoruz bu yazımızda özellikle bitki çayların meraklısıysanız bu gelecek satırları okumanızdan yanayız. Bir mekan düşünün ki sizlere birbirinden farklı hiç duymadığınız görmediğiniz çay çeşitlerini sunuyor....

Anadolu Yakası’nda En İyi İşkembe Çorbası Nerede İçilir?

Anadolu Yakası’nda En İyi İşkembe Çorbası Nerede İçilir?

Yaz-kış demeden çorba içilir ülkemizde. Sıcak ya da soğuk olarak sofralardan eksik olmaz. Gece acıkanların, eğlenceden çıkanların klasik sorusudur: “Çorba içelim mi?” İşte, Anadolu Yakası’ndan sizler için derlediğimiz işkembe çorbacıları.

Paçacı Hikmet Usta
Mekan Minibüs yolu üzerinde yer alıyor. Ferah bir mekan. 24 saat açık bulabileceğiniz bir mekandır. Sulu yemek çeşitleride menüde yer almakta. Ama asıl işleri çorba üzerinedir. Her daim bulabileceğiniz işkembe, kelle paça, tuzlama, mercimek çorbaları güzel ve lezzetlidir.

Adres: Altıntepe Mahallesi, Emin Ali Paşa Caddesi, No 6/C-3, Bostancı
Telefon: 0216 489 81 29

Damar Çorbası

Hacıbey Kelle Paça
Mekanda açık ve kapalı alan mevcut. Her daim sıcak çorba bulabileceğiniz bir çorbacıdır. İşkembesinden  tuzlamasına ve hatta kebapta yapabiliyorlar. Hem lezzetli hem de doyucu yemekleri var.

Adres: Altayçeşme Mahallesi, Bağdat Caddesi, No 335/1, Maltepe
Telefon: 0216 305 54 30

Kervan Saray İşkembe
Mekan ferah bir yer. Sakatat üzerine ve çorba konusunda her damak tadına uyan bir menüsü mevcuttur. Çorbaları lezzetli ve sıcak gelmekte. 24 saat açık ve hizmet vermekte.

Adres: Tepeüstü Mahallesi, Alemdağ Caddesi, No 532/A, Ümraniye
Telefon: 0216 540 40 79

kelle paça çorbası

Kamil Usta Kelle Paça
Mekan küçük ama oldukça sempatik bir görüntüsü var. 24 saat açık ve hizmet vermekte. Menüsü çorba ve kebap seçeneklerinden oluşmakta. Hizyenik ve samimi bir ortam. Çorbaları ve kebapları lezzetli olmasıyla birlikte doyurucu.

Adres: Sahrayıcedid Mahallesi, İnönü Caddesi, No 2/2, Kadıköy
Telefon: 0216 368 67 10

Cadde İşkembe
Mekan şık ve ferah. 24 saat hizmet vermekte. Çorbalarının yanı sıra çorba içmek istemeyenler için alternatiflerde sunmakta. Hijyenik ve güler yüzlü bir hizmet alacaksınız. Çorbaları her daim sıcak ve lezzetli.

Adres: Bağdat Caddesi Feneryolu (95/A) Kadıköy
Telefon: 0216 450 69 96

işkembe çorbası

Ataşehir Paçacı
Mekan ferah bir ortama sahip. Temiz ve hijyenik bir mekan. Çorbalar lezzetli ve kaliteli. Ailecek gidilebilecek bir ortama sahip. 24 saat hizmet vermektedir.

Adres: Mustafa Kemal Mahallesi, 3004 Caddesi, No 38/A, Ataşehir
Telefon: 0216 470 13 68 – 0532 288 29 47

Olimpiyat İşkembe Salonu
Mekan şık ve feah bir ortama sahip. Minibüs yolu üzerinde merkezi bir alanda yer almakta. Hijyenik bir mekan ve güler yüzlü bir hizmet almaktasınız. Çorbaları her daim sıcak ve lezzetlidir. Çorba içmek istemeyenler için alternatif seçeneklerde mevcuttur.

Adres: Mehmet Süleyman Sk. No:31/A  Bostancı
Telefon: 0216 384 81 31

Tuzlama Çorbası

Lale İşkembecisi
Mekan şık bir dizayna sahip. Ferah ve sigara içilebilir alan kısmıda mevcut. Hijyenik ve sıcak bir ortam. Çorbaları lezzetli ve doyurucu. 24 saat hizmet vermekteler. Çorba içmek istemeyenler içinde alternatif yemek çeşitleri mevcuttur.

Adres: Göztepe Mahallesi, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, 257/A, Kadıköy
Telefon: 0216 602 28 28

 

Benzer İçerikler

Bizi Takip Edin

Design Float Email Facebook Instagram YouTube

Kategoriler

Şehir Rehberi